Korepetycje Online


PRZYGOTOWANIE DO EGZAMINÓW - ZACZNIJ JUŻ TERAZ!

Nasza lokalizacja

Instytut korepetytorski NAUCA jest otwarty na wskazówki i sugestie naszych Uczniów i ich Rodziców. Dlatego zamiast sal lekcyjnych opracowaliśmy kilka wygodnych i efektywnych możliwości współpracy z naszym Instytutem:

korepetycje w domu – jest to optymalne rozwiązanie dla uczniów, którzy mają problemy z utrzymaniem koncentracji i którzy łatwo się rozpraszają. Nauczyciel prowadzi zajęcia w domu ucznia, co gwarantuje spokojną i niestresującą atmosferę sprzyjającą skupieniu i skutecznemu przyswajaniu wiedzy;

korepetycje online – jest to opcja szczególnie polecana dla osób, które nie mogą lub nie chcą uczestniczyć w lekcjach stacjonarnych. Zajęcia odbywają się na innowacyjnej platformie e-learningowej, na której Nauczyciel spotyka się z Uczniem. E-korepetycje przypominają zajęcia stacjonarne, a jedyną różnicą jest pośrednictwo komputera;

korepetycje online połączone ze stacjonarnymi w dowolnych proporcjach – dzięki temu możemy na przykład raz w miesiącu spotykać się z Nauczycielem, a pozostałe 3 lekcje – odbywać na platformie e-learningowej.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszym doradcą, który z przyjemnością udzieli Państwu wszystkich informacji na temat naszej oferty oraz dokona kalkulacji lekcji dla Państwa.

Natalia Kopczacka
664 415 333
kopczacka@nauca.pl

Dlaczego chętnie nauczam

Uwielbiam chemię, wiążę z nią swoją przyszłość. Nie mam problemów z nawiązywaniem kontaktów z ludźmi. Chcę się dzielić swoją pasją z innymi i ich też oczarować trudną nauką przedmiotów ścisłych:)

Zadzwoń teraz!

  • Natalia Kowalska
  • Doradca klienta
  • tel.: 664 415 333
nasza lokalizacja o mnie...

Lokalizacja